Casa Renata Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze gesitueerde in San Maurizio D'opaglio Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio biedt plaats aan maximaal 4 gasten en is gelegen binnen 25 minuten wandelafstand van natuurgebieden zoals het Heiligdom van Madonna del Sasso.

    Deze 70 m² grote villa is binnen 2 km afstand van het eiland San Giulio en binnen 3 km afstand van het Castello di Buccione gelegen. Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Sacro Monte van Orta, op 10 rijminuten. Deze 2-slaapkamer Casa Renata Villa is binnen 4 km afstand van het Ortameer gesitueerd.

    Deze 2-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze villa beschikt over een kitchenette, koffie- en theevoorzieningen, een koelkast om maaltijden te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer00313300021,IT003133C2NB22F4CY

    Kameropties bij Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio

    Deze 2-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio In de buurt foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Wastafels foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Buitenkant foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Buitenkant foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Kamer foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Kamer foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Buitenkant foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Macro Details foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Kamer foto Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio Faciliteiten foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Casa Renata Villa een keuken?
      Ja, in Casa Renata Villa is een keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa Renata Villa?
      Gasten van Casa Renata Villa kunnen onder andere het Ortameer (4 km), het eiland San Giulio 2) en het Castello di Buccione 3) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Renata Villa San Maurizio D'opaglio